O nas

Cześć, tu Michalina. 🙂

Prowadzę bloga „Na kanapie siedzi pies”. Pięć dni w tygodniu jestem biurwą, ale każdy dzień umilam sobie towarzystwem moich psów. Razem odkrywamy nowe szlaki, sztuczkujemy, bawimy się w dog dancing, czy szukamy ukrytego cynamonu.

Psy są moją pasją od kiedy byłam małą dziewczynką. Gdy byłam nastolatką, pojawiła się mała, ruda jamniczka. A potem zaczęłam uczęszczać na kursy, seminaria i inne zajęcia doszkalające o psach.

Ponad osiem lat temu, postanowiłam rozpromować kynologiczny świat i w sieci pojawił się pierwszy mój wpis na blogu. Wtedy pisałam o psich wydarzeniach sportowych, relacjach z seminarów czy recenzje produktów dla psów. Obecnie tworzę teksty o relacjach z dogtrekkingów, miejscach, które zwiedzisz z psiakiem, dog dancingu oraz o naszych problemach behawioralnych.

Na blogu znajdziesz inspiracje na psie wędrówki po Polsce. Poszerzysz swoją wiedzę o psich sportach oraz dowiesz się więcej o problemach behawioralnych psów.

o nas, kanapowy team, na kanapie siedzi pies, michalina, iggy, carbo

A teraz, poznaj moje psiaki! 🙂

Iggy (이기)

Psiak – adopciak z Fundacji Człowiek dla Zwierząt działającej pod Krakowem. Iggy trafił do mnie w 2018 roku, jak miał trochę ponad 3 miesiące.

Chłopak bardzo lubi się uczyć. Nosework, węszenie w krzaczorach i sztuczki, gdzie może chodzić tyłem, to jego świat. Nie lubi wody, niechętnie wychodzi na spacer, gdy pada. Uwielbia szarpaki z naturalnego futra.

Iggy jak każdy z nas, kryształowy nie jest. Jego największym problemem jest akceptacja obcych osób, w mieszkaniu. Intensywnie nad tym pracujemy pod czujnym okiem behawiorysty. 😉

iggy

iggy

Iggy, o mnie, o nas, moje psy, mój pies

Carbo

Chłopak uwolniony z łańcucha w 2020 roku z jednej z mazowieckich wsi. Obecnie ma ponad osiem lat i schorzenia układu ruchu, ale niewprawne oko tego nie zauważy. 😉

Najbardziej na Świecie uwielbia piłeczki i jedzenie. Odnajduje się w psim posłuszeństwie, chociaż precyzji mu brak. Jest pierwszy do wyruszenia na wędrówkę i kąpieli w jeziorze.

Jego piętą Achillesową są kontakty z innymi psami oraz zostawanie samemu w domu. Brak psich kontaktów nadrabiamy na spacerach socjalizacyjnych oraz grupowych zajęciach.

A tutaj [klik] możecie przeczytać o zwierzakach, których już z Nami nie ma, ale były obecne przy tworzeniu tego bloga. 🙂

*W nawiasach zostały zapisane imiona w koreańskim alfabecie – hangul.

 ***

Zakaz kopiowania zdjęć oraz tekstów. Wszelkie prawa do zdjęć i opisów są moją własnością (chyba,że napisano inaczej)-kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawa o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz.U.94 Nr 24 poz.83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *