Współpraca

Oferta

W ramach współpracy proponuję wykonanie recenzji lub lokowanie produktu we wpisie. Każdy wpis jest zaopatrzony w zdjęcia. Istnieje możliwość wykonania krótkiego filmiku i umieszczenia go na kanale youtube bloga.

W zależności od potrzeb, tekst może ukazać się na blogu, fanpage’u bloga czy na instagramie. W przypadku zamieszczenia artykułu na blogu, jest on udostępniany na fanpage’u oraz może być udostępniony na instagramie w postach. Każdy wpis na blogu jest udostępniany na instagramie w relacjach.

Istnieje możliwość zorganizowania konkursu.

Po więcej szczegółów i dodatkowych ustaleń, zapraszam do kontaktu mailowego.

Odnośniki do mediów społecznościowych

Dysponuję kontami w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram oraz Youtube. Poniżej znajdują się odpowiednie odnośniki do każdej platformy.

Kontakt mailowy

W przypadku chęci kontaktu lub dopytania o szczegóły współpracy, proszę pisać na mail:

m@na-kanapie-siedzi-pies.pl

 .

.

Odnośniki do wcześniejszych recenzji

Na blogu znajduje się osobna podstrona, na której można znaleźć zestawienie wszystkich recenzji, jakie ukazały się na stronie. Część z nich powstała w ramach współpracy z firmami. Jednak nie wszystkie recenzje produktów, powstały na zlecenie. Niektóre wpisy napisałam, ponieważ postanowiłam opisać produkty, które się u nas sprawdziły i chciałam podzielić się swoją opinią z czytelnikami bloga.

link do strony

Logotypy firm z którymi współpracowaliśmy

Aby ułatwić rozeznanie się z jakimi firmami współpracowałam przedstawiam poniżej ich logotypy. Każdy logotyp jest podlinkowany do wpisu, który pojawił się w ramach współpracy.