Współpraca

Kontakt mailowy

kontakt@na-kanapie-siedzi-pies.pl

Oferta

Ponieważ każdy z moich psów ma inne potrzeby, schorzenia, przyzwyczajenia czy predyspozycje do aktywności, staram się dobierać takie produkty, aby odpowiadały ich indywidualnym zapotrzebowaniom. Pragnę aby towarzyszyły mi jak najdłużej, dlatego chcę wybierać takie produkty, które będą dla nich najlepsze. Lubimy razem spędzać czas, lubimy być aktywni i nie chcę zaprzątać sobie głowy myślami, czy to co jedzą, czym się bawią lub na sobie noszą, może mieć dla nich negatywny wpływ.

W ramach współpracy proponuję wykonanie recenzji lub lokowanie produktu we wpisie. Recenzja lub lokowanie produktu, może mieć charakter wpisu na blogu, Instagramie, Fanpage’u bloga czy krótkiego filmiku, który zostanie umieszczony na naszym kanale YouTube. Każdy wpis jest zaopatrzony w minimum trzy zdjęcia.

W przypadku zamieszczenia artykułu na blogu, jest on udostępniany na fanpage’u oraz może się pojawić na Instagramie w postach. Dodatkowo, informacja o wpisie z recenzją lub wpisem, w którym znajduje się lokowany produkt, może pojawić się w relacjach na Instagramie/Facebook’u. Ponadto, proponuję umieszczenia w relacjach openboxu, relacji z użytkowania produktów czy krótkich informacji o produkcie, który się u nas pojawił.

Parokrotnie na fanpage’u bloga organizowałam konkursy, które cieszyły się zainteresowaniem.

Po więcej szczegółów i dodatkowych ustaleń, zapraszam do kontaktu mailowego.

Odnośniki do mediów społecznościowych

Dysponuję kontami w mediach społecznościowych, jak Facebook, Instagram oraz Youtube. Posty na Facebooku czy Instagramie, pojawiają się regularnie, kilka razy w tygodniu. Poniżej znajdują się odpowiednie odnośniki do każdej platformy.

 .

.

Odnośniki do wcześniejszych recenzji

Na blogu znajduje się osobna podstrona, na której można znaleźć zestawienie wszystkich recenzji, jakie ukazały się na łamach strony. Część z nich powstała w ramach współpracy z firmami. Jednak większość zamieszczonych wpisów nie powstała na zlecenie. Ponieważ w moje ręce wpadły produkty, które sprawdziły się w naszym życiu codziennym lub ułatwiły nam spacerowe zmagania. Uznałam, że warto je opisać, zrecenzować i posłać dalej w Świat, aby inni mogli je poznać.

Z wykształcenia jestem rolnikiem i zootechnikiem, dlatego zwracam często uwagę na to, czy produkt jest przyjazny dla środowiska i jak został wykonany. Moje dokształcenie się w kierunku dogoterapeuty i behawiorysty sprawiło, że zaczęłam patrzeć, na niektóre rzeczy, tak jakby mógł spojrzeć na nie pies. Obecnie pracuję w branży weterynaryjnej, zatem baczniej przyglądam się szczegółom, anomaliom, reakcjom moich psów i analizuję, co miało, jaki wpływ.

link do strony

Logotypy firm z którymi współpracowaliśmy

Aby ułatwić rozeznanie się z jakimi firmami współpracowałam przedstawiam poniżej ich logotypy. Każdy logotyp jest podlinkowany do wpisu, który pojawił się w ramach współpracy.